مسئول موسسه تامین درمان بسیجیان در گفتگو با بسیج جامعه پزشکی:

ارائه دو هزار و۸۷۳ نوع خدمت دندانپزشکی در بیمارستان صحرایی پلدختر

مسئول موسسه تامین درمان بسیجیان گفت: دوهزار و ۸۷۳ نوع خدمت دندانپزشکی در بیمارستان صحرایی پلدختر به مردم ارائه شد
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار بسیج جامعه پزشکی لرستان،  عبدالوحید ملک آرا، مسئول موسسه تأمین درمان بسیجیان ،اظهار داشت: با مساعدت سازمان بسیج جامعه پزشکی و موسسه تأمین درمان بسیجیان اکیپ دندانپزشکی به مدت ۵ روز  درششمین بیمارستان صحرایی بسیج جامعه پزشکی لرستان به نام شهید هوشنگ الهیاری از ۱۹ تا ۲۳ بهمن ماه به در روستای سراب حمام از توابع شهرستان پلدختر اعزام شد.

 
وی افزود: این اکیپ روزانه شامل چهار دندانپزشک همراه با وسایل و تجهیزات دندانپزشکی مورد نیاز، برای ارائه خدمات بهتر به مردم این منطقه در این بیمارستان  به مدت ۵ روز مستقر شدند.

.
مسئول موسسه تأمین درمان بسیجیان با اشاره به خدمات دندانپزشکی در این اعزام گفت: خدماتی که در این بیمارستان ارائه أشد ‏شامل ویزیت و ارائه خدمات به صورت رایگان به اهالی منطقه است.

ملک آرا با اشاره به اینکه در طی برپایی این بیمارستان صحرایی ۲هزار و ۸۷۳ نوع خدمت مستقیم به مردم ارائه شد، بیان کرد: هزار و ۱۷۳ نفر ویزیت و کشیدن دندان و در بحث آموزش دهان و دندان در سطح مدارس منطقه و مراجعه کنندگان در بیمارستان   نیز  هزار و ۷۰۰ نفر از خدمات رایگان همراه با توزیع بسته های بهداشتی بهره‌مند شدند.

 
انتهای پیام/

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.