معاون علمی سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور خبر داد؛

برگزاری نشست خبری «هشتمین کنگره سلامت در حوادث و بلایا»، ۲۸ فروردین ماه در سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور

معاون علمی سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور گفت: پیش از برگزاری هشتمین کنگره سلامت در حوادث و بلایا در اردیبهشت ماه، مقرر شده تا نشست خبری این همایش در سازمان ما و در تاریخ ۲۸ فروردین ماه برگزار شود.
نسخه مناسب چاپ

عیسی مالمیر، معاون علمی سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور در گفت‌وگو با خبرنگار این سازمان درباره برپایی نشست رسانه‌ای راجع به هشتمین کنگره سلامت در حوادث و بلایا گفت: با توجه به اینکه هشتمین کنگره سلامت در حوادث و بلایا از تاریخ دوم تا پنجم اردیبهشت ماه برگزار می‌شود، در نشست مسئولان روابط عمومی پیش از سال نو، مقرر شد تا سازمان مدیریت بحران و پیشگیری شهرداری تهران از ظرفیت رسانه‌ای خود استفاده کند و ارگان‌های مختلف پای کار بیایند.

وی ادامه داد: به عنوان مثال در شهرداری سایت بحران نیوز، در سازمان مدیریت بحران یک کانال تلگرامی در حوزه بحران، و در جمعیت هلال احمر نیز دو نشریه در حال فعالیت هستند.

مالمیر، درباره نشست خبری سازمان بسیج جامعه پزشکی در حوزه هشتمین کنگره سلامت در حوادث و بلایا بیان کرد: مقرر شده تا پیش از برگزاری هاین کنگره نشست خبری همایش را در تاریخ ۲۸ فروردین ماه برگزار کنیم.

معاون علمی سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور در پایان خاطرنشان کرد: به غیر از برگزاری نشست خبری، ما به دنبال این هستیم تا با سیاست گذاران و تصمیم سازان امر نیز نشستی برگزار کنیم و در این نشست تمامی سازمان‌های ذیربط شامل وزارت کشور، شهرداری، وزارت بهداشت و ارگان‌های دیگر دور یکدیگر جمع می‌شوند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.