مسئول کانون بسیج جامعه پزشکی الیگودرز:

اعزام تیم پزشکی به منطقه عشایرنشین چالگرد شول اباد

مسئول کانون بسیج جامعه پزشکی الیگودرز گفت: تیم‌ پزشکی بسیج جامعه پزشکی لرستان به منطقه عشایرنشین چالگرد شول اباد الیگودرز اعزام شد.
نسخه مناسب چاپ

دکتر فاطمه نعمت الهی، مسئول کانون بسیج جامعه پزشکی الیگودرز در گفت‌و‌گو با خبرنگار سازمان بسیج جامعه پزشکی لرستان، گفت: با مساعدت کانون بسیج جامعه پزشکی الیگودرز، شبکه بهداشت الیگودرز تیم پزشکی به منطقه عشایر نشین چالگرد شول اباد از توابع شهرستان الیگودرز اعزام شد.‎

وی افزود: این تیم پزشکی که شامل پزشک ، ماما، پرستار، کار‌شناس مبارزه با بیماری‌ها ، بهداشت خانواده و کارشناس بهداشتی، دارویار و کارشناس آزمایشگاه و همراه با وسایل و تجهیزات پزشکی مورد نیاز ، تیم را به مدت۱ روز برای ارائه خدمات بهتر به مردم این منطقه همراهی کردند.

مسئول کانون بسیج جامعه پزشکی الیگودرز با اشاره به خدمات پزشکی در این اعزام گفت: خدماتی که در این اعزام ارائه می‌شود ‏شامل ویزیت، ارائه دارو به صورت رایگان به اهالی منطقه است.

 

نعمت الهی، خاطر‌ نشان کرد: در این اعزام تیم مامایی برای مراقبت از زنان باردار در این منطقه ارائه خدمت کرد.

 ‎

وی با اشاره به خدمات پزشکی  در این اعزام تصریح کرد: بیش از ۲۵۰ نفر خدمات مستقیم ، ۳۰ نفر خدمات آزمایشگاهی بصورت رایگان به جمعیت تابع منطقه ارائه شد.

 

مسئول کانون بسیج جامعه پزشکی الیگودرز با بیان اینکه در این اعزام علاوه بر خدمات پزشکی برنامه آموزش آشنایی با بیماری‌های مشترک بین انسان و دام ، بهداشت فردی و خانواده و همچنین راه‌های پیشگیری از آن به صورت چهره به چهره توسط کار‌شناسان مریوطه همراه با توزیع کتابچه‌های آموزشی به بیش از ۲۵۰ نفر انجام شد.
 

انتهای پیام/

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.